Dále doporučujeme, zábava, důležité informace

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma Vybírejte z kategorií Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Omalovánky, Logické hry, Oddechové hry, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Letecké simulátory, Barbie hry, Oblíkačky, Akční gamesky, Hannah Montana, Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Strategické onlinovky, online html5 hry apod.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, ženy a dívky, symboly, láska, halloween, květiny, smajlíci a emotikony, přístroje, nástroje a přístroje, mapy, náboženství, Vánoce a Advent, věda, hmyz, ovoce, rostliny, sport, ptáci, hudba, osobnosti a lidé, nápoje, muži atd.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, Obrázky, kliparty, doporučujeme, internetové stránky, World countries flags, odkaz, Životopisy osobností, webové stránky, Selena Gomez, Obrázky na PC zdarma ke stažení, školství, výukové pomůcky, Vánoční web

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií náboženství a křesťanství, nástroje, hardware, školství, příroda, účetnictví, nápoje, jídlo, latina, rostliny, psychologie, matematika, literatura, lékařství a medicína, bankovnictví, český jazyk, software, materiály, zkratky, stavebnictví, technika, sport, cestování, fyzika atd.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Nejhranější hry online

Zkuste nejhranější hry online. Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, strategické hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Závodní moto hry, Akční hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Bojové gamesy a tak podobně.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Keywords:odkazy, Obrázky vlajek měst ČR, multimédia, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Velikonoční textová blahopřání, internet, Stručný encyklopedický slovník, A, Luis Suárez, webovky, info, ú

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zahrajte si online web Hry zdarma bez registrace . Mj. na webu naleznete Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, parkování - parkovačky, Střílečky, Klasické, Hry na vaření a smažení, Strategie, Logické, Velikonoční hry, Oddechové, Vánoční online hry, Karetní, Závodní, Stolní hry a deskovky, Pro dívky a podobně.

Ftipy, vtipy, fórky, fóry, vtipné texty, anekdoty

Chcete se pobavit? Ftipy, vtipy, fórky, fóry, vtipné texty, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipné hádanky, O manželství, Vtipy o doktorech, Frky ze života, O Němcích, O ekonomech, O zvířátkách, O mužích, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, O ženách, Vtipy o Bohu, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, O škole apod.

Síť, zábava, důležité informace

Nej hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nej hry online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Relaxační onlinovky, Postřehové, Logické, Závodní moto hry, Karetní hry, Sportovní, Bojové gamesy, Akční hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Klíčová slova: Dopravní značení, Pozadí na PC, Státní vlajky zemí, Manchester United club, počítače, Vlajky států USA, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Přáníčka nejen k narození dítěte, cestování, Databáze osobností Kdo je to?, zeměpis, Tapety na plochu PC

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Vánoce za dveřmi? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Bramborový salát, Špalda, Obrazovka, Vánoční hvězda, Osvětlení, Drážďany, Jedle, Adventní neděle, Rostliny, Vídeň, Keramický adventní věnec, Desktop, Strom, Anglicky, Vánoční stromek, SMS, Adventní svícen, Blahopřání, K Vytisknutí, Kinder, Koleda, Skleněné ozdoby, Korálky, Windows, Cesmína, Vánoční světýlka, Slámový adventní věnec, Dárky, Text, Vánoční svařák, Alkoholový kalendář apod.

Životopisy osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Poslanec, Obchodník, Boston Bruins, Komik, Romantismus, Spisovatel, Washington Capitals, Zpěvačka, Poprava, Továrník, Prezidenti ČR, Historik, Olympiáda, Trest smrti, Žhavé výstřely, Maršál, Vojevůdce, Husité, Němci, Habsburkové, Filozof, Voják, Kladno, Lord, Hudebnice, Nežijící, Avangard Omsk, Orlík, Scénárista, Imitátor, Vůdce, Čeští králové, Američan, Sebevražda, Architekt, Antropolog apod.

Obrázky na PC zdarma ke stažení - wallpapers na PC ke stažení

Také doporučujeme: Obrázky na PC zdarma ke stažení. vhodné pro mobilní telefon, ultrabook, PC, phablet, obrazovka počítače, tablet, počítač, notebook, displej, monitor, mobil a pro operační systémy Linux Mint, Red Hat Linux, Windows Me, Windows 95, Windows NT, Windows 2000, SUSE Linux, Lubuntu, Slackware, Windows Server 2012, Java ME. Pozadí na PC zdarma ke stažení z kategorií hudební tapety, moře, oceány, pláže, vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie, letadla, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, auta, rostliny, voda a bubliny, sportovní pozadí, příroda, krajina, psi a štěňátka, květiny, kytky, noční města, zvířata, operační systémy, Windows, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky. Vyberte si rozměr z 2048x1536, 360x640, 1440x900, 1440x960, 1280x854, hi res 2560x1920, 412x846, 1080x1800, 1280x768, 1920x1440, 2560x2048, 1024x768, 2560x1440, 2160x3840, 1024x600, 1600x2560 atd.

Náš tip, zábava, důležité informace

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako muži, nápoje, hudba, věda, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, osobnosti a lidé, ptáci, auta, halloween, přístroje, nástroje a přístroje, ženy a dívky, láska, mapy, dopravní prostředky, zelenina, hmyz, symboly, rostliny, Vánoce a Advent, stavby, náboženství atd.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Pozadí na PC - full HD pozadí na PC

Dále vám doporučujeme: Pozadí na PC. můžete využít v PC, monitor, displej, mobil, tablet, smartphone, počítač, phablet, mobilní telefon, obrazovka počítače, ultrabook a pro operační systémy Java ME, Windows 2000, Linux Xubuntu, Linux Mint, BlackBerry OS, Slackware, SUSE Linux, Linux Fedora, FreeBSD, Mac, Windows XP. Wallpapery do mobilu jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fraktály, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, Formule 1, hmyz a pavouci, květiny, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, nature - příroda, zvířata, motorky, ptáci, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety. Mnoho verzí a velikostí jako 1600x900, 1600x2560, 1440x960, 800x1280, 1920x1280, 1440x2560, 854x480, 4800x1200, 1536x2560, 360x760, 2160x3840, 2048x1080, 2048x1536, 1280x1024, 3200x1800, 1200x1920 atd.

Státní vlajky zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky zemí. V této jedinečné sbírce naleznete státy Blízkého východu, země východní Asie, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Afriky, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země střední Asie apod.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Klíčová slova: Online testy zdarma bez registrace, Státy a jejich prapory, A, Tapety na plochu zdarma, zábava, Nejhranější hry online, humor, Countries and flags, F, zdarma, zadarmo

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Vánoce za dveřmi? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Bramborový salát, Špalda, Obrazovka, Vánoční hvězda, Osvětlení, Drážďany, Jedle, Adventní neděle, Rostliny, Vídeň, Keramický adventní věnec, Desktop, Strom, Anglicky, Vánoční stromek, SMS, Adventní svícen, Blahopřání, K Vytisknutí, Kinder, Koleda, Skleněné ozdoby, Korálky, Windows, Cesmína, Vánoční světýlka, Slámový adventní věnec, Dárky, Text, Vánoční svařák, Alkoholový kalendář apod.

Životopisy osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Poslanec, Obchodník, Boston Bruins, Komik, Romantismus, Spisovatel, Washington Capitals, Zpěvačka, Poprava, Továrník, Prezidenti ČR, Historik, Olympiáda, Trest smrti, Žhavé výstřely, Maršál, Vojevůdce, Husité, Němci, Habsburkové, Filozof, Voják, Kladno, Lord, Hudebnice, Nežijící, Avangard Omsk, Orlík, Scénárista, Imitátor, Vůdce, Čeští králové, Američan, Sebevražda, Architekt, Antropolog apod.

Obrázky na PC zdarma ke stažení - wallpapers na PC ke stažení

Také doporučujeme: Obrázky na PC zdarma ke stažení. vhodné pro mobilní telefon, ultrabook, PC, phablet, obrazovka počítače, tablet, počítač, notebook, displej, monitor, mobil a pro operační systémy Linux Mint, Red Hat Linux, Windows Me, Windows 95, Windows NT, Windows 2000, SUSE Linux, Lubuntu, Slackware, Windows Server 2012, Java ME. Pozadí na PC zdarma ke stažení z kategorií hudební tapety, moře, oceány, pláže, vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie, letadla, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, auta, rostliny, voda a bubliny, sportovní pozadí, příroda, krajina, psi a štěňátka, květiny, kytky, noční města, zvířata, operační systémy, Windows, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky. Vyberte si rozměr z 2048x1536, 360x640, 1440x900, 1440x960, 1280x854, hi res 2560x1920, 412x846, 1080x1800, 1280x768, 1920x1440, 2560x2048, 1024x768, 2560x1440, 2160x3840, 1024x600, 1600x2560 atd.

Informace, zábava, důležité informace

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: nemoce, účetnictví, ekonomie a ekonomika, filozofie, jídlo, různé, matematika, věda, materiály, sport, bankovnictví, zločin a právo, nápoje, lékařství a medicína, software, rostliny, chemie, příroda, školství, latina, zkratky, literatura, internet, český jazyk atd.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj apod.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Klíčová slova: Online adventní magazín, zdroje informací, Online web Hry zdarma bez registrace, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Nejlepší hry pro dívky, Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání, Nej hry online, pro dospělé, Vlajky spojených států amerických, pro děti, A, weby, Cestovatelské stránky,

Několik fórů na závěr. Vtip Buzíci ve sprše: Dva homosexuálové stojí ve sprše, co dělají? ... Čekají, až jednomu upadne mýdlo.

Brežněv se chlubí: - "Mám nového koníčka, sbírám politické vtipy o sobě." - "A kolik jich už máte?" - "Zatím jen dva a půl lágru."

Indiáni přepadli dostavník a starý náčelník vykřikl: „Všechny ženy povraždit a muže znásilnit!” „Ale náčelníku,” ozve se jeden z Komančů. „Nepopletl jste to trochu?” Jeden z přepadených, v růžové košilce, praví medovým hláskem: „Božínku, co ty do toho kecáš? Jsi snad náčelník?!”

Další odkazy:

Naše tipy
Flags of the world countries
Tipy na zajímavé weby
Obrázky a kliparty zdarma ke stažení
Partnerské weby
Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám
Zajímavé internetové odkazy
Geography and flags
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.