Naše tipy, počítače a internet

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Náš tip, počítače a internet

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Full HD tapety ke stažení - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Dále vám doporučujeme: Full HD tapety ke stažení. můžete využít v mobil, ultrabook, displej, mobilní telefon, phablet, počítač, smartphone, monitor, PC, notebook, obrazovka počítače a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Linux Fedora, Linux Xubuntu, FreeBSD, Red Hat Linux, Android, SUSE Linux, Lubuntu, Mac, Linux Ubuntu, macOS. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: psi a štěňátka, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, motorky, motocykly, květiny, kytky, auta, jídlo a nápoje, wallpapery, rostliny, noční města, letadla, Roztomilá zvířátka, zvířata, 3D a Abstraktní, hudební tapety, sportovní pozadí, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, příroda, krajina, operační systémy, Windows. Stahujte v rozlišení 800x600, širokoúhlé 1366x768, 360x720, 1800x1440, 750x1334, 2048x1080, 375x812, 800x1280, 360x640, 1920x1080 Full HD, 1280x854, 1600x900, 1080x1800, 768x1024, 2048x1536, 1024x768 atd.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zadarmo, Biografie slavných osobností, doporučujeme, Obrázky k vytištění a vybarvení, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Hry pro kluky, Hry pro kluky, Coloring book, Adult, children online free, F, multimédia, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, linky

černý humor, vtipné texty, vtipy, fóry, kameňáky, frky

Chcete se pobavit? černý humor, vtipné texty, vtipy, fóry, kameňáky, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií O manželství, O Somálcích, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, O mužích, O Slovácích, O škole, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, O ženách, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, Frky ze života, O ekonomech, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi apod.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Síť, počítače a internet

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: mezinárodní organizace, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, státy usa, vojenské hodnosti, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, úřady a ministerstva, hudební zkratky, geocaching, měny, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace apod.

Keywords:Obrázky ke stažení, Obrázky vlajek měst ČR, zajímavosti, humor, Online quiz, internet Educational quizzes, practical applications, Super online kvízy, URL, Obrázky, kliparty, Flag of Australia, hyperlinky, Stručný slovník pojmů a termínů, info

Obrázky na PC - tapety na plochu počítače

Také doporučujeme: Obrázky na PC. doporučujeme pro mobilní telefon, displej, obrazovka počítače, PC, notebook, monitor, tablet, smartphone, počítač, ultrabook, mobil a pro operační systémy macOS, Windows XP, BlackBerry OS, FreeBSD, Microsoft Windows Vista, Java ME, Linux Mint, Lubuntu, Windows 2000, Windows 10, Windows 10 Mobile. Full HD tapety na PC z kategorií vesmír, planety, galaxie, noční města, zvířata, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, hudební tapety, sportovní pozadí, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, auta, wallpapery, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, psi a štěňátka, voda a bubliny, letadla. Zvolit si můžete z velikostí 2560x2048, 1920x1440, 360x720, 854x480, 320x568, 2160x3840, 1440x900, 1200x1920, 1800x1440, 1366x1024, 1280x960, 1536x864, 1920x1200, 1152x768, 1440x2560, 1280x854 atd.

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Nový rok, Linux, Bůh, Kameňák, Korálky, Vánoční pozadí, Přáníčko, Vánoční kaktus, Filmy, Adventní trhy, Štóla, Vánoční tapety, Televize, Láska nebeská, Historické ozdoby, Silvestr, Kapr, Svíčky, Drážďany, Štěstí, Pokrmy, Popelka, Anglicky, Borovice, Ježíš Kristus, Wallpaper, Vánoční koledy, Adventní neděle, Vinná klobása, Šišky, Přání apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Mj. na webu naleznete cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států New Hampshire, Západní Virginie, Illinois, Arkansas, Pensylvánie, Wisconsin, Minnesota, Idaho, Rhode Island, Jižní Karolína, Georgie, Michigan, Kentucky, Maine, Maryland, Alabama, Louisiana, Florida, Tennessee, Ohio, Oregon, Colorado, Iowa, Utah, Severní Karolína, Indiana atd.

Klíčová slova: počítače, odkazy, volný čas, Rose McGowan, Staré hry online, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, A, Freeware, Webové html5 hry zdarma, Obrázky vlajek měst ČR, weby, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako zločin a právo, psychologie, lékařství a medicína, nápoje, filozofie, kultura, příroda, materiály, latina, hardware, nástroje, ekonomie a ekonomika, věda, nemoce, software, účetnictví, literatura, sport, jídlo, matematika, fyzika, chemie, technika, zkratky atd.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Internet, síť, počítače a internet

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Světové vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Světové vlajky. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, Antarktidy, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země Afriky, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země jižní Asie apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, záliby, školství, národnost, herectví, herci a herečky, věda, křesťanství, lékařství, zločin a právo, nadpřirozené osoby, historie, sport, politici, žurnalisté a novináři, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, filozofie, profese a zaměstnání, přezdívky, politika, rodinné vztahy, vlastnosti, osobnosti atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, země EU, geocaching, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, měny, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, úřady a ministerstva apod.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Klíčová slova: internetové stránky, Nejlepší zeměpisné kvízy, školství, Omalovánky pro děti, Slovník pojmů Co je to?, Super online flash hry, pro děti, Vánoční hvězda, Online adventní magazín, cestování, č

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako zločin a právo, psychologie, lékařství a medicína, nápoje, filozofie, kultura, příroda, materiály, latina, hardware, nástroje, ekonomie a ekonomika, věda, nemoce, software, účetnictví, literatura, sport, jídlo, matematika, fyzika, chemie, technika, zkratky atd.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

World wide web, internet, počítače a internet

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak vyzkoušejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční stromeček, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Osvětlení, Popelka, Mrazík, Papírový vánoční stromek, K Tisku, Slámový adventní věnec, Dárky, Vosí hnízda, Skleněné ozdoby, Adventní věnec, Šišky, Řetězy, Vánoční hvězda, Vánoční svícen, Vídeň, Kavkazská jedle, Obrazovka, Filmy, Dia, Vánoční pozadí, Pokrmy, Jmenovky, Omalovánky, Adventní svícen, Jezulátko, Papírové ozdoby, Vánoční světýlka, Ježíšek, Striezelmarkt, Vánoční tapety, Neviňátko apod.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Klíčová slova: zeměpis, Super online kvízy, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Životopisy osobností, pro dospělé, Sexy girls, teen, women, sexual symbols, Přehled přípon a koncovek souborů, Vlajky států USA, Online vánoční webzine, kuriozity, tipy, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Warez Movies, software, music mp3,

Několik fórů na závěr. Vtip Čeho se bojí teplouši?: Čeho se nejvíc bojí teplouši? Zimnice.

Děda potká na poli mládence a srdečně ho zdraví: „Dej vám Pán Bůh, dobrý muži.” „Kéž by dal,” řekne mladík medovým hláskem.

Rolník byl stíhán jedním neštěstím za druhým, až poklekl a zvolal: "Bože, za co mě tak trestáš?" Neviditelná ruka rozhrnula nebesa a hlas zvolal: "Za nic, Novák, jen mě trošku sereš."

Další odkazy:

Partnerské weby
Přání k narozeninám
Doporučené odkazy
Draw poker
Tipy na zajímavé weby
Plenty of Fish
Zajímavé internetové odkazy
Online tetris hry zdarma
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.