Naše tipy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Federace USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Kalifornie, Tennessee, Ohio, Wisconsin, Virginie, Pensylvánie, Connecticut, Texas, Massachusetts, Kansas, Iowa, Havaj, Florida, Nebraska, Maryland, Wyoming, New Jersey, Nevada, Aljaška, Delaware, Louisiana, New York, Illinois, Severní Karolína, Vermont, Kentucky atd.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, hudební zkratky, politické strany a hnutí, obecné zkratky, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, státy usa, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, měny apod.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Klíčová slova: zadarmo, linky, internet, Dopravní značky, Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows, pro děti, weby, kuriozity, Country flags, info, tipy, Dopravní značení, Stručný encyklopedický slovník

Anekdoty, frky, vtipné texty, fóry, ftipy, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, frky, vtipné texty, fóry, ftipy, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, vtipné básničky, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, frky o zvířatech, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech apod.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Frky, ftipy, vtipné texty, vtípky, fóry, vtipy

Potřebujete se naladit? Frky, ftipy, vtipné texty, vtípky, fóry, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Somálcích, O mužích, Vtipy o cikánech, O ekonomech, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, O Windows, O Němcích, Frky ze života, Vtipy o doktorech, O ženách, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách apod.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní provozní značení, zahraniční značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, výstražné značky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky apod.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Keywords:zeměpis, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Online adventní magazín, počítače, Tapety se zvířaty na plochu PC, Seznam přípon a koncovek souborů, Obrázky zdarma, Wallpapers na PC ke stažení, Omalovánky k tisku, Přehled státních vlajek států světa, zdroje informací, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Kameňáky, anekdoty, vtipy, fórky, černý humor, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, anekdoty, vtipy, fórky, černý humor, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O manželství, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, O Somálcích, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, O škole, Frky o tchýních, O Windows, O Němcích, Vtipné hádanky, O mužích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, O ženách apod.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Liberecký kraj apod.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, Online životopisy, biografie slavných osobností, multimédia, Anonymní proxy server, zábava, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, webovky, Bandeiras dos países do mundo, zajímavosti, URL, Státní prapory všech zemí, Přehled přípon a koncovek souborů

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Hry pro nejmenší online

Doporučujeme hry pro nejmenší online . Naleznete zde Střílečky, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Akční hry, Karetní hry, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Logické hry, Pro dívky, Bojové hry, Animace, Hry pro děti, Adventury, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Seznam vlajek amerických států

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Arkansas, Texas, Georgie, Louisiana, Ohio, Oregon, Pensylvánie, Delaware, Wisconsin, Indiana, Massachusetts, Washington, Arizona, Missouri, Kentucky, Wyoming, Severní Dakota, Maine, Rhode Island, Iowa, Maryland, Kansas, Aljaška, New York, Illinois, Connecticut atd.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vojenské hodnosti, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, geocaching, fyzikální jednotky, obecné zkratky, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, země EU apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: panovníci, prezidenti, králové a círaři, lékařství, vlastnosti, rodinné vztahy, zločin a právo, politika, filozofie, herectví, herci a herečky, poruchy, osobnosti, žurnalisté a novináři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, umělci, přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, mytologie, psychologie, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, sport, školství, politici atd.

Klíčová slova: ú, PC tapety pro Windows, Prapory českých měst, Obrázek Náruživá kuřačka, Nej hry online, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, č, Online hry zadarmo, výukové pomůcky, cestování, hyperlinky

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Webové online hry zdarma

Zahrajte si webové online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Závodní, Logické, Sportovní, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Karetní, parkování - parkovačky, Střílečky, Velikonoční hry a podobně.

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy jižní Ameriky, země východní Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země Afriky apod.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Pak zkuste Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Podnikatelé, Kněz, Brno, Olympijský vítěz, Architekt, Sci-fi, HIV pozitivní, Američan, Itálie, Svatý, New Jersey Devils, Kancléř, Nobelova cena, Romantismus, Producent, Vojáci, Právník, Renesance, Mim, Ministr zahraničí, Slováci, Komik, Závodník, Angličané, Masový vrah, Pittsburgh Penguins, Československo, Komunista, Česká královna, Mluvčí, Křesťanství, Rock ‚n‘ Roll, Manýrismus, Rétorika, Skladatel, KHL apod.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Adventní magazín, webové stránky, Webové online testy zdarma, doporučujeme, Tapety na plochu hmyz, odkaz, Hry pro nejmenší online, K, Přehled zkratek a akronymů, Slovník pojmů Co je to?, PC pozadí pro Windows, Online omalovánky,

Několik fórů na závěr. Vtip Pravidla diskuse: Nepouštěj se do diskusí! Není-li už zbytí, polož otázku, která nemá s tématem nic společného, a škodolibě přihlížej, jak tvůj společník nechápe, o co jde. A v ten okamžik změň téma.

Co byl největší Husákův chirurgický výkon? To, že transplantoval srdce Evropy do konečníku Sovětského svazu.

Přijde ženská v Německu do krámu a říká: "Jedny baterky." Prodavač nerozumí, vykulí oči a opáčí: "Wie bitte?" Zákaznice odpoví: "Ne, proboha, NABITÉ!"

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Antistresové omalovánky pro dospělé
Naše tipy
Obrázková přání k svátku podle jmen
Doporučené odkazy
Bacará
Partnerské weby
Přání, přáníčka, blahopřání
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.