Partnerské weby, důležité informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Frky, fórky, černý humor, vtípky, ftipy, anekdoty

Potřebujete se uvolnit? Frky, fórky, černý humor, vtípky, ftipy, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O manželství, Frky ze života, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, O Němcích, Vtipy o Bohu, O Somálcích, O škole, O ekonomech, Vtipné hádanky, O ženách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, O zvířátkách, O důchodcích apod.

Životopisy osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, herci a herečky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Nežijící, Upálen, Generalissimus, Režisér, Vojáci, Angličané, Rock ‚n‘ Roll, Herečka, Křesťanství, New York Rangers, Zpěvačka, Herec, Továrník, Teolog, Vrah, KSČ, Královna, Slovák, Malíř, Závodník, Renesance, Husité, HIV pozitivní, Francie, Textařka, Ekonom, Miliardář, Američan, Hudba, Pittsburgh Penguins, Architekt, Politik, Novinář, Manýrismus, Dramatik, Prezidenti ČR apod.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, výstražné značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky apod.

Síť, důležité informace

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Klíčová slova: Staré hry online, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, zdarma, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Denmark, zajímavosti, Členské země americké federace, Nejhranější hry online, Vlajka Rakouska-Uherska, info, Dopravní značky, počítače, M

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Členské země americké federace

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Connecticut, Pensylvánie, Texas, Colorado, Washington, Virginie, Mississippi, Maryland, New Hampshire, Kentucky, Idaho, Louisiana, Severní Dakota, Montana, Georgie, Jižní Dakota, New Jersey, Oklahoma, New York, Severní Karolína, Havaj, Iowa, Nebraska, Minnesota, Západní Virginie, Massachusetts atd.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Informace, důležité informace

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: hanlivé až sprosté přezdívky, školství, vlastnosti, osobnosti, národnost, mytologie, filozofie, sport, profese a zaměstnání, lékařství, zločin a právo, nadpřirozené osoby, rodinné vztahy, poruchy, přezdívky, podnikání a podnikatelé, křesťanství, věda, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politici, fikce a fantasy, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, státní správa atd.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Keywords:Superhry a hry online zdarma, zdroje informací, kuriozity, výukové pomůcky, Obrázky k svátku a k jmeninám, Obrázky zdarma, zábava, Vánoční magazín, Texty přáníček k svátku podle jmen, zeměpis, humor, webové stránky

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: fyzikální jednotky, týmy NHL, mezinárodní organizace, hudební zkratky, geocaching, úřady a ministerstva, měny, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, státy usa, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Recepty, Brno, Vánoční kaktus, Láska nebeská, Santa, Keramika, Advent, Štědrý večer, Ježíšek, Vídeňský punč, Atmosféra, Drážďany, Santa Claus, Striezelmarkt, Špalda, Zdraví, Text, Anděl, Vánoční punč, Tapeta, Lindt, Windows, Vánoční ozdoby, Plocha, Křesťanství, Přáníčko, PF, Linecká kolečka, Pokrmy, Plzeň, Koledy apod.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zelenina, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, zvířata, ovoce, osobnosti a lidé, symboly, nástroje a přístroje, mapy, dopravní prostředky, auta, muži, láska, rostliny, věda, květiny, sport, nápoje, přístroje, Vánoce a Advent, ženy a dívky, halloween atd.

World wide web, internet, důležité informace

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak spustit, čím zobrazit, kterak editovat, čím prohlížet, jak převést, v čem spustit, jak konvertovat, jak exportovat, jak přehrát, v čem upravit soubory následujících typů: video soubory, šablony dokumentů, konfigurační soubory, grafiku, hudební audio soubory, internet a web, systémové soubory, komprimace dat, obrazy disků, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů apod.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Klíčová slova: odkazy, odkaz, F, Omalovánky k vytisknutí, F, Full HD pozadí na PC, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Webové html5 hry zdarma, Wallpapers na PC, Vlajky měst České republiky

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, geocaching, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, země EU, státy usa, internetové domény 1. řádu apod.

Doporučené odkazy, důležité informace

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Tapety na plochu PC - nejlepší tapety na plochu zdarma

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na plochu PC. jsou vhodná pro ultrabook, monitor, mobil, tablet, počítač, mobilní telefon, PC, notebook, smartphone, obrazovka počítače, phablet a pro operační systémy Java ME, SUSE Linux, Slackware, Windows XP, Microsoft Windows Vista, Linux Mint, Microsoft Windows 8, Windows 10 Mobile, FreeBSD, Apple iOS (iPhone), Linux Xubuntu. Wallpapers na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: motorky, motocykly, noční města, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, budovy a stavby, operační systémy, Windows, zvířata, 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, wallpapery, rostliny, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, příroda, krajina, květiny, kytky. Dostupné rozměry HD 1280x720, 768x1024, 375x812, 1920x1200, 1280x768, 1280x800, 854x480, 800x600, 1800x1440, širokoúhlé 1366x768, 1536x864, 1440x900, 1152x768, 1920x1080 Full HD, 375x667, 640x480 atd.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Klíčová slova: Super online flash hry, hyperlinky, Státní vlajky států světa, Blackjack, multimédia, Online zeměpisné testy zdarma, Seznam souborových přípon, Tapety na plochu hmyz, M, Staré hry online, webovky

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, geocaching, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, země EU, státy usa, internetové domény 1. řádu apod.

Náš tip, důležité informace

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. V této jedinečné sbírce naleznete země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země východní Asie, státy Blízkého východu, země střední Asie, Antarktidy, země jižní Asie, země Afriky apod.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Frky, anekdoty, vtípky, vtipy, vtipné texty, fóry

Chcete se pobavit? Frky, anekdoty, vtípky, vtipy, vtipné texty, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o facebooku, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, židovské anekdoty, kameňáky, černý humor, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony apod.

Klíčová slova: Adventní magazín, zadarmo, Super online flash hry, tipy, weby, Vlajka Samoy, cestování, Dopravní značení, Ilustrační obrázky, URL, pro dospělé, pro děti, Texty blahopřání,

Několik fórů na závěr. Vtip Kdo se směje naposled...: Pojďme na něj, vždyť je sám!

Neboj, není nabitá!

Jdou tři chlapi do hospody a přou se, kdo ho má delšího. Jeden povídá: „To já mám co dělat, abych ho nasoukal do manželky.” A vytáhne ho na stůl. Ten druhý: „To nic není. To já ho tam nenasoukám vůbec.” A vytáhne ho na stůl. A ten třetí: „Břídilové. Tak to tudle moje manželka myslela, že se jí v posteli plazí anakonda.” A vytáhne ho na stůl. A pak tam přijde buzerant a povídá: „No ne, švédský stoly, to já nejradši.”

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Tapety sport na plochu
Zajímavé internetové odkazy
Topmodelky a celebrity
Doporučené odkazy
Turkey
Partnerské weby
Romulus Remus
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.