Partnerské weby, technika, zábava, informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Běžte na nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Adventury, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Vaření a smažení, Farmářské hry, online html5 hry, Hannah Montana, Akční gamesky, Logické hry, Omalovánky, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky apod.

Super online flash hry

Doporučujeme super online flash hry Vybírejte z kategorií Pro dívky, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Střílečky, Akční hry, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Bojové hry, Relaxační hry, Postřehové hry, Logické hry, Animace, Brutální krvavé hry, Hry pro děti a tak dále.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Federace USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Massachusetts, Severní Karolína, Indiana, Vermont, Louisiana, Missouri, Minnesota, New Hampshire, Michigan, Havaj, Florida, Aljaška, Kalifornie, Mississippi, Jižní Dakota, Colorado, Wisconsin, Utah, New York, Nové Mexiko, Alabama, Illinois, Iowa, Severní Dakota, Maryland, Wyoming atd.

Vlajky států a zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států a zemí světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země Afriky, země jižní Asie, země střední Asie, Antarktidy, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Klíčová slova: info, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Databáze osobností Kdo je to?, Stud poker, Razz, Caribbean, Mexican, pro dospělé, URL, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Obrázky k svátku, texty k jmeninám, F, Super online kvízy, zábava, Seznam přípon a koncovek souborů

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online hry zdarma bez registrace nebo instalace Vybírejte z kategorií Logické, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Karetní, Pro dívky, Sportovní, Bojové online gamesy, Střílečky, Strategie, Klasické, Závodní, Velikonoční hry, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Webové online hry zdarma

Doporučujeme webové online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Závodní, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Strategie, Pro dívky, Sportovní, Klasické, Logické, Bojové online gamesy, Karetní, Vánoční online hry, Oddechové a podobně.

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Češi, Kněz, New Jersey Devils, Česká královna, Upálen, Imitátor, Atentát, Továrník, Vůdce, Slovenští prezidenti, Ministr zahraničí, Faraon, Podnikatel, Vrah, Němci, Spisovatel, Lord, Generalissimus, Esejista, Avangard Omsk, Romantismus, Poprava, Florida Panthers, Prezidenti USA, Slovák, Hudba, Pedagog, Sebevražda, Brno, Historik, AIDS, Trenérka, Textařka, Životopis, Olympijský vítěz, Diplomat apod.

Informace, technika, zábava, informace

Free game online hry

Vyzkoušejte free game online hry . V této jedinečné sbírce naleznete Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, Akční gamesky, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Arkády a plošinovky, Oddechové hry, Vaření a smažení, Logické hry, Oblíkačky, Deskovky, Puzzle a skládačky, Adventury, Barbie hry, online html5 hry, Farmářské hry, Strategické onlinovky apod.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Liberecký kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Vlajky měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj apod.

Keywords:Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, V, linky, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Charlize Theron, počítače, Přehled státních vlajek států světa, Online biografie, životopisy osobností, Tapety na plochu stavby, ú, Seznam vlajek měst České republiky, Biografie slavných osobností

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: sport, politika, křesťanství, umělci, profese a zaměstnání, psychologie, poruchy, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, nadpřirozené osoby, osobnosti, záliby, politici, filozofie, historie, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, přezdívky, rodinné vztahy, vlastnosti, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, mytologie atd.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako státní správa, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, historie, filozofie, sport, umělci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, křesťanství, profese a zaměstnání, vlastnosti, národnost, záliby, osobnosti, politika, herectví, herci a herečky, věda, přezdívky, psychologie, mytologie, poruchy, zločin a právo atd.

úsloví, hlášky, výroky, bonmoty, motta, přísloví, moudrosti

Citáty slavných osobností, úsloví, hlášky, výroky, bonmoty, motta, přísloví, moudrosti, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o bohatství, hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o bohu, citáty o svobodě, moudra o dětech, citáty o kráse, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o lži, citáty o odvaze, citáty o zdraví, citáty o neštěstí, citáty o člověku, citáty o přátelství, citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o lásce od různých známých osobností.

Klíčová slova: Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Free game online hry, weby, Tapety se zvířaty na plochu PC, Stručný encyklopedický slovník, Dopravní značky, internet, Obrázek Rozesmátá blondýna, doporučujeme, Dopravní značky, Super online flash hry, zdroje informací

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy atd.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Moudrosti, úsloví, přísloví, motta, aforismy, moudra, rčení

Slavné citáty, Moudrosti, úsloví, přísloví, motta, aforismy, moudra, rčení, . Naleznete zde citáty o odvaze, citáty o štěstí, citáty o ženách, citáty o nenávisti, citáty o víře, citáty o neštěstí, přísloví o naději, citáty o životě, citáty o bohatství, citáty o lásce, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o rozumu, citáty o kráse, citáty o penězích, citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o člověku, citáty o smutku, citáty o dobru od různých známých osobností.

Klíčová slova: Online vánoční webzine, zajímavosti, Pozadí na plochu počítače, FC Bayern Munich, Online vánoční webzine, webové stránky, školství, Download music, mp3, movies, videos, pro děti, Stručný encyklopedický slovník, Nejlepší školní testy a kvízy

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Síť, technika, zábava, informace

Fóry, ftipy, vtípky, frky, vtipy, fórky

Chcete se pobavit? Fóry, ftipy, vtípky, frky, vtipy, fórky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, O Windows, O zvířátkách, O ženách, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, O škole, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, O mužích, O Somálcích, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, Vtipné hádanky apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak vyzkoušejte Online biografie, životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, významné osobnosti, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Producent, Archivář, Pedagog, Prezident USA, Textař, Ekonom, Žhavé výstřely, Češi, Upálen, Slováci, Gymnasté, Rakousko-Uhersko, Hejtmani, Dallas Stars, Prezidenti USA, Imitátor, Ministr, Egypt, Florida Panthers, Avangard Omsk, Císař, Maršál, Politik, Náboženství, Husité, Prezident, Antropolog, Renesance, Historik, Charta 77, Filozof, Francouz, Mim, HIV pozitivní, Miliardář, Křesťanství apod.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: webovky, Vlajky států a zemí světa, zeměpis, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Freeware, výukové pomůcky, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Webové online hry zdarma, zdarma, cestování, internetové stránky, Flag of Australia,

Několik fórů na závěr. Vtip Kuře: Víte, kdy naposledy kuře pípne? V obchodě u pokladny.

Maruška v lese najde dvanáct měsíčků a prosí je o jahody. "V pořádku, Maruško, dostaneš jahody, ale nás všech devět se s tebou pomiluje!" "Cože? Vždyť je vás dvanáct..." "To ano, ale Červen, Červenec a Srpen jsou teplý."

Mirek jezdil po zábradlí, nevšiml si hřebíku, teďka mluví tenkým hláskem, chybí mu kus pytlíku.

Další odkazy:

Partnerské weby
Online obrázky k vybarvení
Naše tipy
Fernando Torres
Doporučené odkazy
Football
Zajímavé internetové odkazy
Obrázky k vybarvení
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.