Tipy na zajímavé weby, důležité informace a zábava pro volný čas

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, týmy NHL, okresy České republiky, státy usa, geocaching, fyzikální jednotky, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace apod.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Anekdoty, fórky, vtipné texty, vtipy, vtípky, frky

Chcete se pobavit? Anekdoty, fórky, vtipné texty, vtipy, vtípky, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií kameňáky, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, anekdoty o politice apod.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Skvělé hry online zdarma

Zapařte si skvělé hry online zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Barbie hry, Střílecí hry, Omalovánky, Adventury, Oblíkačky, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Karetní hry - solitaire, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Logické hry, Akční gamesky, Auta a závodní, Sportovní gamesy, Deskovky, Hannah Montana, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky apod.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako květiny, muži, stavby, náboženství, láska, rostliny, nástroje a přístroje, hmyz, nápoje, mapy, jídlo a nápoje, přístroje, ovoce, auta, věda, halloween, Vánoce a Advent, smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, zelenina, ženy a dívky, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport atd.

Klíčová slova: Počítačové tapety pro Windows, URL, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, školství, Online hry zdarma, linky, Super online hry zdarma, pro dospělé, Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám, Skvělé hry online zdarma, Dopravní značení, Online adventní magazín, Seznam vlajek měst České republiky

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako věda, ženy a dívky, mapy, ovoce, dopravní prostředky, halloween, stavby, ptáci, sport, smajlíci a emotikony, rostliny, nápoje, náboženství, hmyz, auta, láska, zvířata, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, osobnosti a lidé, Vánoce a Advent, květiny, zelenina atd.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Vtipné texty, vtípky, fórky, frky, ftipy, vtipy

Potřebujete se naladit? Vtipné texty, vtípky, fórky, frky, ftipy, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, O důchodcích, O Slovácích, O mužích, O Němcích, O Windows, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, Vtipy o Bohu, O škole, O ženách, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách apod.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak importovat, čím zobrazit, jak exportovat, v čem upravit, jak přehrát, čím prohlížet, v čem spustit, jak převést, jak konvertovat, jak otevřít soubory těchto typů: hudební audio soubory, konfigurační soubory, písma, fonty, grafiku, spustitelné soubory, obrazy disků, šablony dokumentů, komprimace dat, video soubory, dokumenty, internet a web, systémové soubory apod.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, online testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj apod.

Keywords:Prapory regionů a království, kuriozity, Webové html5 hry zdarma, Hry pro nejmenší online, Online tetris hry zdarma, Nejhranější online testy a kvízy, Hry pro kluky, výukové pomůcky, Flags of the world, Seznam zkratek a akronymů, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online testy a kvízy zdarma

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Super online hry zdarma

Vyzkoušejte super online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Pro dívky, Strategie, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Logické hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Adventury, Hry pro děti, Závody aut, Stolní a deskové hry a tak dále.

Full HD tapety na PC - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD tapety na PC. jsou vhodná pro ultrabook, mobilní telefon, phablet, PC, notebook, obrazovka počítače, monitor, smartphone, počítač, tablet, displej a pro operační systémy Linux Ubuntu, Chrome OS, Windows 2000, Lubuntu, Linux Xubuntu, BlackBerry OS, Slackware, OSX, Windows 7, Windows Me, Mac. Wallpapery na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: hmyz a pavouci, Rally, závody aut, Formule 1, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, free wallpapers, květiny, motorky, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, fantasy, armáda, válka, zbraně, zvířata, flóra, stromy, fraktály, ptáci. Zvolte si z rozměrů 393x786, 360x760, 1536x2048, 1920x1080 Full HD, 1920x1440, 640x480, 750x1334, 1600x2560, 1280x960, 1280x800, 1280x720, 1366x1024, 1440x900, 1152x864, 2160x3840, 2048x1080 atd.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. V této jedinečné sbírce naleznete státy Střední Ameriky, země střední Asie, země Afriky, evropské země a státy, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie apod.

Full HD tapety na PC zdarma - obrázky na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD tapety na PC zdarma. vhodné pro ultrabook, počítač, notebook, tablet, mobil, phablet, monitor, displej, PC, obrazovka počítače, mobilní telefon a pro operační systémy Lubuntu, Windows 7, Windows Me, Windows 10, Mac, Windows 10 Mobile, OSX, Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows 8. Obrázky na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: letadla, zvířata, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, květiny, kytky, moře, oceány, pláže, auta, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, psi a štěňátka, hudební tapety, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, dopravní prostředky, rostliny, noční města. Zvolit si můžete z velikostí 1152x864, 800x1280, 1024x768, 1600x1200, 800x600, 1600x900, 1440x2560, 1920x1200, 750x1334, 1280x1024, 1440x900, hi res 2560x1920, 2560x1600, 1920x1440, 1280x768, 1920x1280 atd.

Nejhranější hry online

Běžte na nejhranější hry online Vybírejte z kategorií Karetní, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Pro dívky, Klasické, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Logické, Oddechové, Střílečky, Závodní, Sportovní, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení a podobně.

Klíčová slova: Vlajky měst České republiky, F, A, Paris Saint-Germain F.C., weby, zajímavosti, Přehled formátů souborů, Beyoncé Knowles, Seznam souborových přípon, multimédia, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, pro děti

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha apod.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako osobnosti, podnikání a podnikatelé, fikce a fantasy, hanlivé až sprosté přezdívky, profese a zaměstnání, záliby, žurnalisté a novináři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika, sport, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, historie, umělci, psychologie, herectví, herci a herečky, politici, rodinné vztahy, národnost, věda, vlastnosti, lékařství, mytologie, nadpřirozené osoby, filozofie atd.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Klíčová slova: odkazy, Vánoční magazín, Staré hry online, Botswana, humor, Online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Kosovo, zábava, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, V

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha apod.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky apod.

Klíčová slova: internet, zeměpis, Státní vlajky států světa, Full HD tapety na PC, webovky, Přání k svátku, K, zadarmo, Dopravní značení, webové stránky, Online životopisy, biografie, Kliparty zdarma ke stažení, Omalovánka vánoční dárky,

Několik fórů na závěr. Vtip Remíza: Nad alkoholem nelze zvítězit, jen Moraváci remizovali.

Čtyři přátelé vyrazili hrát golf. Jeden se zdržel v klubu a tak ti ostatní šli napřed a vyprávěli si o osudech svých dětí: "Můj syn si udělal docela jméno ve stavebnictví. Začal jako tesař a vypracoval se, teď má vlastní stavební firmu. Je tak úspěšný, že loni dokonce daroval svému příteli kompletní nový barák." Druhý se přidává: "To můj synek začínal jako prodejce aut a teď je spoluvlastníkem celé sítě prodejen a vydělává tolik, že k vánocům dal kamarádovi nejnovější model Lincolna." Třetí pak vypráví o synovi, který se stal burzovním obchodníkem a teď dělá takové obchody, že si mohl dovolit věnovat jednomu svému kamarádovi portfolio nejlepších akcií za dva milióny." Když konečně dorazil čvrtý hráč, jeden mu říká, že si povídali o úspěších svých dětí a ptá se, jak si vedl jeho syn. Tak on tedy začne: "No, víte, abych pravdu řekl, nejsem nějak potěšen životní cestou svého syna. Už čtrnáct let dělá kadeřníka, a jak jsem nedávno zjistil, je homosexuál. Ale na druhou stranu je asi docela dobrej, protože jeho poslední tři partneři mu věnovali barák, auto a balík akcií."

Umírající babička říká své vnučce: "Chci ti zanechat svou farmu. To zahrnuje i vilu, traktor a další vybavení včetně 22 398 750 dolarů." Vnučka, která se již brzo stane bohatou říká: "Babi, jsi tak štědrá, nevěděla jsem, že máme farmu! Kde to je?" Babička z posledního dechu šeptá: "Facebook.."

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Azerbaijan
Zajímavé internetové odkazy
Přáníčka nejen k narození dítěte
Tipy na zajímavé weby
Grunge hudební rockový styl
Partnerské weby
HTML5 Browserspiel
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.