Zajímavé odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Klíčová slova: počítače, Nejlepší online hry zdarma, pro děti, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Olympijská vlajka, tipy, Wallpapery na plochu PC, Nejlepší hry pro dívky, Online quiz, internet Educational quizzes, practical applications, zábava, doporučujeme, zeměpis, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství atd.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Vtipné texty, vtipy, anekdoty, fórky, černý humor, frky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, vtipy, anekdoty, fórky, černý humor, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné citáty, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, frky o zvířatech, anekdoty o politice, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, murphyho zákony apod.

Keywords:multimédia, B, Městské a obecní prapory obcí ČR, Nejlepší online hry zdarma, Arsenal F.C., Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, internetové stránky, info, Vlajka Kokosových ostrovů, Nejlepší zeměpisné kvízy, Dopravní značení, V

Full HD tapety ke stažení - pC tapety pro Windows

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD tapety ke stažení. můžete využít v mobil, mobilní telefon, počítač, smartphone, obrazovka počítače, phablet, ultrabook, PC, monitor, tablet, displej a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Android, Windows Server 2012, Microsoft Windows 8, Linux Xubuntu, Linux Fedora, Windows 7, Windows 95, Windows NT, Chrome OS, Windows Me. Pozadí na PC zdarma ke stažení z kategorií hry a herní wallpapery, wallpapery, sportovní pozadí, příroda, krajina, rostliny, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, noční města, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, auta, dopravní prostředky, letadla, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, operační systémy, Windows. Zvolit si můžete rozměry širokoúhlé 1366x768, 2048x1536, 1200x1920, 1440x900, 2560x2048, 1440x960, 1680x1050, 360x760, 1280x854, 1280x960, 1536x864, 1920x1280, 412x846, 1080x1800, 1152x864, 800x600 atd.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: státy usa, zkratky krajů České republiky, geocaching, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, obecné zkratky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, okresy České republiky, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny apod.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako vodorovné značení, zahraniční značky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost apod.

Klíčová slova: linky, Online hry pro děti zdarma, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Syria, Online biografie, životopisy osobností, Biografie slavných osobností, Slovník pojmů Co je to?, Baccarat card game, Online testy zdarma bez registrace, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zdroje informací, odkaz

Wallpapery na tablet - počítačové tapety pro Windows

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapery na tablet. doporučujeme pro mobil, PC, ultrabook, obrazovka počítače, tablet, phablet, počítač, mobilní telefon, smartphone, displej, notebook a pro operační systémy Android, BlackBerry OS, Linux Ubuntu, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista, Windows Server 2012, Slackware, Windows Me, Windows 7, Linux Fedora, Linux Mint. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako motorky, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, free wallpapers, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, Formule 1, Rally, závody aut, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, zvířata, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, květiny, ptáci. Stahujte v rozlišení 1600x2560, 1920x1080, 1280x1024, 375x667, 2560x2048, 1920x1080 Full HD, 1536x2560, 1200x1920, 640x480, 1152x864, 1536x2048, 768x1024, 1280x800, 1080x1800, 1920x1280, 1366x768 atd.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, výstražné značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky apod.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Online hry pro děti zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry pro děti zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní hry a deskovky, Akční hry, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Sportovní, Karetní hry, Logické, Postřehové a tak podobně.

Super online kvízy

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme super online kvízy. Naleznete zde hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Wallpapery na plochu PC - pozadí na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapery na plochu PC. jsou vhodná pro notebook, ultrabook, phablet, obrazovka počítače, smartphone, monitor, displej, mobil, tablet, počítač, mobilní telefon a pro operační systémy Lubuntu, Chrome OS, Linux Mint, OSX, Windows 10 Mobile, Android, Windows 10, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows Vista, Windows XP, Linux Xubuntu. Pozadí na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, Formule 1, vesmír, kosmos, fraktály, motorky, květiny, zvířata, oceán, moře, pláže, nature - příroda, sportovní wallpapery, ptáci. Zvolit si můžete rozměry 1024x600, 1280x1024, 2160x3840, Full HD 1080x1920, 1024x768, 1200x1920, 3200x1200, 1600x2560, 2560x1600, 1366x768, 393x786, HD 1280x720, 750x1334, 1920x1080 Full HD, 2048x1080, 2560x1440 atd.

Členské země americké federace

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Jižní Karolína, Nevada, Oregon, Idaho, Vermont, Mississippi, Delaware, Georgie, Alabama, Maryland, Pensylvánie, Connecticut, Illinois, Iowa, Severní Dakota, Massachusetts, Colorado, Arkansas, Arizona, Michigan, Montana, Kalifornie, Missouri, Tennessee, Jižní Dakota, Oklahoma atd.

Klíčová slova: zajímavosti, webovky, školství, Bubble shooter, Členské země americké federace, Kliparty pro dokumenty, kuriozity, Pozadí na plochu voda ke stažení, zdarma, Super online flash hry, humor

Wallpapery na tablet - počítačové tapety pro Windows

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapery na tablet. doporučujeme pro mobil, PC, ultrabook, obrazovka počítače, tablet, phablet, počítač, mobilní telefon, smartphone, displej, notebook a pro operační systémy Android, BlackBerry OS, Linux Ubuntu, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista, Windows Server 2012, Slackware, Windows Me, Windows 7, Linux Fedora, Linux Mint. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako motorky, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, free wallpapers, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, Formule 1, Rally, závody aut, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, zvířata, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, květiny, ptáci. Stahujte v rozlišení 1600x2560, 1920x1080, 1280x1024, 375x667, 2560x2048, 1920x1080 Full HD, 1536x2560, 1200x1920, 640x480, 1152x864, 1536x2048, 768x1024, 1280x800, 1080x1800, 1920x1280, 1366x768 atd.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, výstražné značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky apod.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj apod.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Pozadí na PC, V, Vše o Vánocích, URL, Warez Movies, software, music mp3, cestování, výukové pomůcky, volný čas, internet, V, Nejhranější online testy a kvízy, Angelina Jolie,

Několik fórů na závěr. Vtip To je omyl: Telefonuje Klaus Zemanovi, ale ten právě není doma a ozve se záznamník: "Právě jste se dovolali k nejlepšímu a nejschopnějšímu politikovi této republiky!" - "To je zvláštní", říká si Klaus, "to jsem asi omylem vytočil svoje číslo".

Žákyně se před zkouškou na řidičský průkaz ptá svého instruktora: "Pane instruktore, když mi dojde palivo a rozhodnu se jet dál neuškodí to motoru?"

Na náboru malých hokejových talentů se ptá malý capart trenéra: „A jakou budu mít jako útočník zbraň?”

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Grindr
Doporučené odkazy
Chelsea Football Club
Zajímavé internetové odkazy
Costa Rica
Partnerské weby
Omalovánky k vytištění pro děti
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.