Zajímavé odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Obrázky ke stažení - tapety na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky ke stažení. doporučujeme pro mobilní telefon, PC, notebook, obrazovka počítače, smartphone, tablet, displej, ultrabook, monitor, počítač, mobil a pro operační systémy Linux Fedora, OSX, Windows 98, Android, Windows 10, macOS, Mac, Slackware, Windows 2000, Windows Server 2012, Windows NT. Počítačové tapety pro Windows z kategorií hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, fraktály, sportovní wallpapery, motorky, květiny, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, free wallpapers, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, oceán, moře, pláže, ptáci, fantasy, Rally, závody aut. Vyberte si rozměr z 1536x2048, 1152x864, 750x1334, 1280x960, 1600x900, 1152x1920, 2048x1536, 375x667, 2560x2048, 2560x1600, 320x568, 1920x1440, 1680x1050, 1920x1080 Full HD, 800x600, 1920x1080 atd.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Klíčová slova: multimédia, zdroje informací, zdarma, Hry pro kluky, Vše pro zvířecí miláčky, Přehled přípon a koncovek souborů, Slovník pojmů Co je to?, Online geografické testy zdarma bez registrace, Přáníčka k výročí svatby, zajímavosti, Nejlepší hry pro dívky, Nejhranější hry online, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: náboženství a křesťanství, psychologie, technika, latina, český jazyk, nemoce, hardware, kultura, stavebnictví, fyzika, jídlo, různé, software, politika, chemie, nástroje, ekonomie a ekonomika, filozofie, věda, materiály, nápoje, zločin a právo, cestování, zkratky atd.

Wallpapers na plochu PC - obrázky ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na plochu PC. lze použít v ultrabook, phablet, mobilní telefon, displej, mobil, notebook, počítač, monitor, obrazovka počítače, tablet, PC a pro operační systémy Red Hat Linux, Chrome OS, Linux Ubuntu, SUSE Linux, Windows 10 Mobile, Windows XP, Windows 10, Windows 2000, OSX, Android, Apple iOS (iPhone). Full HD wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: psi a štěňátka, zvířata, auta, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby, wallpapery, sportovní pozadí, noční města, operační systémy, Windows, vesmír, planety, galaxie, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, hudební tapety, rostliny, jídlo a nápoje, příroda, krajina, motorky, motocykly. Stahujte ve velikostech 750x1334, 1200x1920, 320x568, 1024x768, 1536x2560, HD 1280x720, 1440x2560, 1680x1050, hi res 2560x1920, 412x846, 1536x864, 768x1024, 1280x768, 375x812, 1366x1024, 1280x1024 atd.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Keywords:Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, školství, Životopisy osobností, K, Naomi Campbell, Vánoční web, webové stránky, URL, Film Avatar 1,2, Seznam vlajek měst České republiky, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Nejhranější online testy a kvízy

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Členské země americké federace

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Maine, Michigan, Iowa, Utah, Kalifornie, Západní Virginie, Oregon, Jižní Karolína, Ohio, Pensylvánie, Minnesota, Connecticut, Illinois, Tennessee, Wyoming, New Jersey, Massachusetts, Aljaška, Rhode Island, Mississippi, Colorado, Kansas, Oklahoma, Kentucky, New Hampshire, Washington atd.

Klíčová slova: humor, Dopravní značení, Online web Hry zdarma bez registrace, Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám, Wallpapers na plochu PC, pro dospělé, pro děti, Motokros, motorky, závody, internetové stránky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, výukové pomůcky, tipy

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Hry pro kluky

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro kluky. V této jedinečné sbírce naleznete Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Logické, Sportovní, Akční hry, Postřehové a tak podobně.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, obecné zkratky, geocaching, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, okresy České republiky, měny apod.

Online životopisy, biografie - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Online životopisy, biografie. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Český slavík, KSČ, Florida Panthers, Antropolog, Rakousko-Uhersko, Faraon, Hudba, Masový vrah, Trest smrti, Křesťanství, Čech, KHL, Starověký Egypt, Vůdce, Kladno, Hokejisté, Sci-fi, Textařka, Nobelova cena, Závodník, Kancléř, Vojáci, Orlík, Vražedkyně, Atentát, NHL, Ministři, Esejista, Boston Bruins, Nežijící, Prezidenti, Američané, Lord, Gymnasté, HIV pozitivní, Režisér apod.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Klíčová slova: Hry pro kluky, počítače, Stručný slovník pojmů a termínů, Kosovo, PC tapety pro Windows, doporučujeme, Online životopisy, biografie, Belize, Online hry pro děti zdarma, zeměpis, Databáze osobností Kdo je to?

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Hry pro kluky

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro kluky. V této jedinečné sbírce naleznete Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Logické, Sportovní, Akční hry, Postřehové a tak podobně.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Klíčová slova: Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, kuriozity, A, F, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Obrázky k jmeninám, odkazy, Obrázky ke stažení, odkaz, V, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, cestování, Hot sexy blondes girls teens women naked images,

Několik fórů na závěr. Vtip Úžasný kluk: Dívka v nové škole potká úžasného kluka, do kterého se okamžitě zamiluje. Je krásný, chytrý, zábavný a velmi milý. Po dvou měsících vzdychání už to nevydrží, jde za ním a zeptá se: „Co bych musela podstoupit, aby sis se mnou dal rande?” Mladík ji sjede od hlavy až k patě pohledem a pak odpoví: „Hormonální terapii a plastickou operaci.”

Přijde chlap do baru, kde obsluhuje barman - robot. Ten mu natočí perfektní pivo a zeptá se ho, jaké má IQ. Chlápek odpoví, že někde kolem 150. Barman se s ním plynně začne bavit o kvantové fyzice, globálním oteplování, makroekonomice, nanotechnologiích. Chlap je z toho celý vedle, tak si říká, že ho vyzkouší. Jde domů, převlékne se a vrátí se do baru.... Barman mu opět natočí perfektní pivo a ptá se na IQ. Chlápek řekne, že má kolem stovky. Robot s ním začne kecat o ženských, o fotbale, o autech. Chlapovi se to hrozně líbí, tak jde zase domů, převlékne se a vrátí se do baru. Obdrží opět perfektní pivo a obvyklý dotaz. Tentokrát řekne robotovi, že má IQ 50. Na to se barman nakloní až k němu a pomalu, ale skutečně pomalu, říká: "Tak co? Zase budeme letos volit Paroubka?"

Hrozná situace: slavný Špidla sedí v letadle, které náhle začalo hořet a řítí se k zemi. Populární muž se začal křižovat a modlit, když tu se před ním objevil ďábel a pravil: „Zachráním tě, ale zařvi, ať přehlušíš ten tryskáč a všichni tě pěkně slyší, že jsi blbec, sobec, nedouk a prospěchář.“ „To neřeknu!“ brání se předseda. „Vždyť je to pravda,“ namítl ďábel. „Právě proto,“ oponoval mu Špidla. „Tak ahoj?“ loučil se Satanáš. „Počkej, já se bojím.“ „Splň tedy mou podmínku.“ „Dobře, vždyť už je to stejně jedno. Jinou možnost nemám, jsme už jen pár set metrů na zemí. Tak poslouchej, budu křičet.“ Načež ze všech sil zakřičel: „Jsem blbec, sobec, nedouk a prospěchář!“ Náhle cítí, jak s ním někdo cloumá a říká mu: „Kolego, mluvíte ze spaní. Probuďte se, jste na zasedání vlády.“

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Angelina Jolie
Naše tipy
Úspory vody, tepla, eletřiny
Zajímavé internetové odkazy
Liverpool F.C.
Doporučené odkazy
Vlajky afrických zemí
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.