Dále doporučujeme, důležité informace a zábava pro volný čas

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, dodatkové tabulky apod.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - full HD pozadí ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na zdarma PC ke stažení. doporučujeme pro obrazovka počítače, tablet, mobilní telefon, notebook, ultrabook, PC, phablet, mobil, počítač, smartphone, monitor a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, OSX, Linux Xubuntu, BlackBerry OS, Windows 95, Windows 7, Android, Java ME, Red Hat Linux, Microsoft Windows 8, Slackware. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení z kategorií tenisté a tenistky, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, fantasy, fraktály, zvířata, free wallpapers, Formule 1, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, motorky, ptáci, nature - příroda. Dostupná rozlišení jsou 1920x1440, 1080x1920, 1280x960, 750x1334, 1600x900, 1280x854, 1152x864, Full HD 1080x1920, 768x1024, 1280x1024, 4800x1200, 2048x1536, 1600x1200, 393x786, 360x760, 360x720 atd.

Hry pro kluky

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro kluky. Hry jsou rozdělené kategorií: Postřehové, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Sportovní, Bojové gamesy, Akční hry, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Klíčová slova: webovky, Online hry zdarma, cestování, Super online flash hry, Arsenal Football England, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, doporučujeme, URL, Juventus FC - italský fotbalový klub, Státní vlajky zemí, Slovník pojmů Co je to?, P, Přehled přípon a koncovek souborů

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, týmy NHL, mezinárodní organizace, geocaching, fyzikální jednotky, státy usa, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, obecné zkratky, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, hudební zkratky, okresy České republiky apod.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Skvělé hry online zdarma

Běžte na skvělé hry online zdarma Vybírejte z kategorií Vánoční online hry, Střílečky, Bojové online gamesy, Karetní, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Sportovní, Oddechové, Pro dívky, Strategie, Stolní hry a deskovky, Klasické, Závodní, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Tapety na plochu počítače - wallpapers na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na plochu počítače. jsou vhodná pro PC, počítač, monitor, mobil, mobilní telefon, ultrabook, notebook, tablet, phablet, obrazovka počítače, smartphone a pro operační systémy FreeBSD, Windows 95, BlackBerry OS, Windows 2000, Linux Fedora, Windows 10, Lubuntu, Microsoft Windows 8, Windows 7, Apple iOS (iPhone), Mac. Full HD tapety ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: adventní a vánoční tapety, auta, hry a herní wallpapery, letadla, psi a štěňátka, květiny, kytky, voda a bubliny, zvířata, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, příroda, krajina, operační systémy, Windows, noční města, rostliny, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, Roztomilá zvířátka. Dostupné rozměry 360x720, 412x846, 1152x1920, 2560x2048, 768x1024, 1600x900, 800x1280, 1920x1080 Full HD, Full HD 1080x1920, 375x667, 1536x864, 1440x900, hi res 2560x1920, 1800x1440, 1280x960, 1152x864 atd.

Keywords:Online testy zdarma, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, počítače, F, Tapety na plochu květiny, Nejlepší školní testy a kvízy, multimédia, webové stránky, Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Wallpapery na tablet, kuriozity

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Super online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme super online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Akční hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Logické, Bojové gamesy, Karetní hry a tak podobně.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako mezinárodní organizace, týmy NHL, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, geocaching, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, země EU, státy usa, hudební zkratky, měny apod.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma . Naleznete zde Střílečky, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Karetní hry, Bojové hry, Animace, Hry pro děti, Relaxační hry, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Adventury, Strategie, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Závody aut, Hry pro dva hráče a tak dále.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Klíčová slova: zadarmo, Online vánoční webzine, Online zeměpisné testy zdarma, Zlatan Ibrahimović, Přehled formátů souborů, Kliparty zdarma, Superhry a hry online zdarma, Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám, Skvělé hry online zdarma, volný čas, Městské a obecní prapory obcí ČR, odkaz

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií fikce a fantasy, záliby, státní správa, podnikání a podnikatelé, křesťanství, historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, umělci, panovníci, prezidenti, králové a círaři, rodinné vztahy, profese a zaměstnání, osobnosti, žurnalisté a novináři, sport, národnost, věda, nadpřirozené osoby, přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, filozofie, školství, lékařství, herectví, herci a herečky atd.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Jihočeský kraj apod.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Vánoce a Advent, jídlo a nápoje, halloween, ženy a dívky, rostliny, láska, symboly, hmyz, nástroje a přístroje, přístroje, náboženství, dopravní prostředky, mapy, hudba, sport, Velikonoce, velikonoční kliparty, osobnosti a lidé, ptáci, věda, smajlíci a emotikony, nápoje, květiny, auta atd.

Klíčová slova: humor, Dopravní značení, Seznam zkratek a akronymů, Sexy Shakira, weby, zdroje informací, zábava, Lady Gaga, Stručný slovník pojmů a termínů, Biografie slavných osobností, Obrázky na plochu PC

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií fikce a fantasy, záliby, státní správa, podnikání a podnikatelé, křesťanství, historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, umělci, panovníci, prezidenti, králové a círaři, rodinné vztahy, profese a zaměstnání, osobnosti, žurnalisté a novináři, sport, národnost, věda, nadpřirozené osoby, přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, filozofie, školství, lékařství, herectví, herci a herečky atd.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, kterak editovat, jak otevřít, jak převést, jak spustit, jak importovat, čím zobrazit, jak konvertovat, čím prohlížet, v čem spustit, v čem upravit soubory následujících typů: grafiku, obrazy disků, spustitelné soubory, dokumenty, hudební audio soubory, písma, fonty, konfigurační soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory apod.

Free game online hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste free game online hry . Naleznete zde Závody aut, Relaxační hry, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Logické hry, Karetní hry, Postřehové hry, Akční hry, Střílečky, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Animace, Strategie, Skákačky a hopsačky a tak dále.

úsloví, hlášky, moudrosti, moudra, výroky, myšlenky, motta

Citáty slavných osobností, úsloví, hlášky, moudrosti, moudra, výroky, myšlenky, motta, z kategorií citáty o dobru, přísloví o naději, citáty o odvaze, citáty o zlu, citáty o lži, citáty o manželství, citáty o neštěstí, citáty o zdraví, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o bohu, citáty o rozumu, citáty o smutku, citáty o životě, citáty o bohatství, citáty o člověku, citáty o přátelství, citáty o penězích od různých známých osobností.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Klíčová slova: Dopravní značky, školství, Seznam vlajek měst České republiky, Kliparty zdarma, linky, Přání, přáníčka, blahopřání, pro děti, odkazy, Online geografické testy zdarma bez registrace, Online životopisy, biografie slavných osobností, Super online hry zdarma, Online hry zdarma, Vánoční pozadí na PC, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Pytlík: Přijde kulhavý, koktavý, nedoslýchavý a na jedno oko slepý muž do obchodu se zeleninou a žádá kyselé zelí. Prodavačka se ptá: A pytlík z PVC máte?" "Kkkurva, tto se vám zzzdá, žže jsem jjještě mmmálo postiženej?"

Co byl největší Husákův chirurgický výkon? To, že transplantoval srdce Evropy do konečníku Sovětského svazu.

Hoď mi sem to kladivo.

Další odkazy:

Úspory a spoření
Tipy na Partnerské weby
Cameron Diaz
Odkazy na užitečné webové stránky
Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Azerbaijan
Tipy na užitečné weby
Sexy Gábina Partyšová
Partnerské internetové stránky
Jak spořit a vytvářet úspory?

Děkujeme vám za vaši návštěvu.