Naše tipy, informace, cestování, volný čas

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Vánoční web - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom zkuste Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční přání, vánoční dekorace, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Bramborový salát, Kapr, Kuba, Adventní trhy, Cesmína, Jídlo, Patchwork, Vánoční svícen, Adventní kalendář, Blahopřání, Nový rok, Mrazík, Film, Píseň, Keramika, Jezulátko, Plocha, Borovice, bezlepkové cukroví, Desktop, Přáníčko, Papírový vánoční stromek, Santa Claus, Dárky, Vánoční svařák, LED svíčky, Německy, Samolepky, Svíčky, Vánoční koule, Popelka apod.

Síť, informace, cestování, volný čas

Online geografické testy zdarma bez registrace

Běžte na online geografické testy zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy zdarma, počítače, Seznam zkratek a akronymů, Vlajky měst a obcí České republiky, Kate Moos, Vlajky států světa, Online hry zdarma, Slovník pojmů Co je to?, AC Milán, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, URL, humor, multimédia

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Vlajky jednotlivých států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Kalifornie, Texas, Jižní Karolína, Nové Mexiko, Nevada, Severní Dakota, Georgie, Florida, Jižní Dakota, New Hampshire, Oregon, Arkansas, Colorado, Delaware, New Jersey, Havaj, Mississippi, Louisiana, Virginie, Montana, Západní Virginie, Ohio, Minnesota, Idaho, Rhode Island, Pensylvánie atd.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, zahraniční značky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení apod.

Informace, informace, cestování, volný čas

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Keywords:weby, Nejlepší hry pro dívky, kuriozity, Superhry a hry online zdarma, Thierry Henry, č, Dopravní značky, H, Online hry zdarma, Super free web games zdarma, školství, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj apod.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Klíčová slova: webovky, Vánoční web, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Tipy na výlet, F, Biografie slavných osobností, Seznam vlajek měst České republiky, Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám, Obrázky zdarma, Počítačové tapety pro Windows, zadarmo, Přehled zkratek a akronymů

Nejlepší hry pro dívky

Zkuste nejlepší hry pro dívky Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Omalovánky, Oddechové hry, Barbie hry, Hry s koňmi, Adventury, Adventní, vánoční hry, online html5 hry, Hannah Montana, Arkády a plošinovky, Střílecí hry, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy apod.

Full HD tapety na PC - pozadí na tablet

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD tapety na PC. vhodné pro obrazovka počítače, monitor, phablet, smartphone, ultrabook, displej, tablet, notebook, počítač, PC, mobilní telefon a pro operační systémy Windows XP, Lubuntu, Linux Fedora, Windows 10 Mobile, Java ME, Windows 7, Mac, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), Red Hat Linux, macOS. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: auta, operační systémy, Windows, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, 3D a Abstraktní, zvířata, adventní a vánoční tapety, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, hudební tapety, sportovní pozadí, letadla. Dostupné velikosti jsou 800x1280, 1280x1024, 1024x768, 1600x900, 1920x1440, 640x480, 1536x2048, 1152x768, HD 1280x720, 360x640, 1200x1920, Full HD 1080x1920, 375x667, 1920x1080 Full HD, 1280x800, 1366x1024 atd.

Myšlenky, aforismy, motta, úsloví, moudrosti, bonmoty, moudra

Citáty slavných, Myšlenky, aforismy, motta, úsloví, moudrosti, bonmoty, moudra, rozdělené kategorií: citáty o penězích, citáty o víře, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o kráse, citáty o štěstí, citáty o životě, citáty o manželství, citáty o odvaze, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, citáty o neštěstí, citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o člověku, citáty o nenávisti, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako rostliny, cestování, software, jídlo, příroda, školství, kultura, účetnictví, latina, technika, nemoce, nápoje, sport, zločin a právo, zkratky, hardware, politika, internet, lékařství a medicína, literatura, filozofie, bankovnictví, matematika, materiály atd.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Klíčová slova: zeměpis, M, Full HD tapety na PC, Přání a přáníčka, internet, info, Online hry zdarma, Sexy Zhang Ziyi, výukové pomůcky, Nej hry online, Seznam zemí světa a jejich vlajky

Nejlepší hry pro dívky

Zkuste nejlepší hry pro dívky Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Omalovánky, Oddechové hry, Barbie hry, Hry s koňmi, Adventury, Adventní, vánoční hry, online html5 hry, Hannah Montana, Arkády a plošinovky, Střílecí hry, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy apod.

Full HD tapety na PC - pozadí na tablet

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD tapety na PC. vhodné pro obrazovka počítače, monitor, phablet, smartphone, ultrabook, displej, tablet, notebook, počítač, PC, mobilní telefon a pro operační systémy Windows XP, Lubuntu, Linux Fedora, Windows 10 Mobile, Java ME, Windows 7, Mac, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), Red Hat Linux, macOS. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: auta, operační systémy, Windows, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, 3D a Abstraktní, zvířata, adventní a vánoční tapety, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, hudební tapety, sportovní pozadí, letadla. Dostupné velikosti jsou 800x1280, 1280x1024, 1024x768, 1600x900, 1920x1440, 640x480, 1536x2048, 1152x768, HD 1280x720, 360x640, 1200x1920, Full HD 1080x1920, 375x667, 1920x1080 Full HD, 1280x800, 1366x1024 atd.

Myšlenky, aforismy, motta, úsloví, moudrosti, bonmoty, moudra

Citáty slavných, Myšlenky, aforismy, motta, úsloví, moudrosti, bonmoty, moudra, rozdělené kategorií: citáty o penězích, citáty o víře, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o kráse, citáty o štěstí, citáty o životě, citáty o manželství, citáty o odvaze, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, citáty o neštěstí, citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o člověku, citáty o nenávisti, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o zdraví od různých známých osobností.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: žurnalisté a novináři, státní správa, mytologie, psychologie, nadpřirozené osoby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, záliby, vlastnosti, umělci, poruchy, školství, křesťanství, historie, profese a zaměstnání, rodinné vztahy, politika, věda, politici, osobnosti, sport, podnikání a podnikatelé, filozofie, lékařství, panovníci, prezidenti, králové a círaři atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, výstražné značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení apod.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak otevřít, v čem spustit, v čem upravit, jak spustit, jak přehrát, jak převést, čím zobrazit, jak konvertovat, jak importovat, kterak editovat následující typy souborů: grafiku, spustitelné soubory, písma, fonty, obrazy disků, šablony dokumentů, video soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, komprimace dat, hudební audio soubory, systémové soubory apod.

Klíčová slova: odkaz, internetové stránky, Nejhranější hry online, webové stránky, volný čas, Uma Thurman, Vánoční web, F, Slovník pojmů Co je to?, Online geografické testy zdarma bez registrace, Webové online testy zdarma, zdroje informací, Železnice, nákladní, osobní, vysokorychlostní vlaky, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Kniha: Přijde blondýna do knihkupectví a ptá se prodavače: "Prosim Vás, je tahle kniha s titulkama?"

Ministr Kalousek popírá, že by byl za odvoláním šéfa severokorejských ozbrojených sil. "Musel jsem jeho číslo vytočit náhodou," řekl médiím.

Ptá se student rabína: "Rabi, smí se při studiu Talmudu kouřit?" "Ne, nesmí!" Student zklamaně odejde, ale kamarád ho utěšuje: "Zeptal ses špatně, to musíš jinak: Rabi, smí se při kouření studovat Talmud?" "Ano, smí."

Další odkazy:

Jakarta
Tipy na užitečné weby
Omalovánky zdarma ke stažení
Doporučené internetové odkazy
Manchester United F.C.
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Vše pro zvířecí miláčky
Zajímavé webové stránky
Charisma Carpenter

Děkujeme vám za vaši návštěvu.