Partnerské weby, informace, cestování, volný čas

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako láska, zvířata, květiny, auta, osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony, stavby, nástroje a přístroje, nápoje, ptáci, rostliny, dopravní prostředky, věda, ženy a dívky, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství, hmyz, ovoce, symboly, muži, Vánoce a Advent, přístroje, mapy atd.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, okresy České republiky, mezinárodní organizace, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, země EU, fyzikální jednotky, měny, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, obecné zkratky, mezinárodní organizace apod.

Staré hry online

Zahrajte si staré hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní, Pro dívky, Střílečky, Závodní, Oddechové, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Logické, Sportovní, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Klasické, Strategie, Bojové online gamesy a podobně.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Klíčová slova: Obrázky, kliparty, R, Dopravní značení, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Tapety na plochu Velikonoce, M, Dopravní značení, Státní vlaječky, prapory, Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows, V, kuriozity, linky, doporučujeme

Vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční dekorace atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční světýlka, Koleda, Písnička, Jedle, Televize, Vánoční koledy, Brno, Plocha, Vinná klobása, Skleněné ozdoby, Přání, Drážďany, Kapr, Vánoční pozadí, Pozadí, Stromeček, Košíčky, Schleich, Vánoční ubrusy, Vánoční punč, Papírové ozdoby, Jmelí, Striezelmarkt, Vánoční prostírání, Plzeň, Zdraví, Štědrý den, Vykrajovátka, Sněhulák, Santa, Tapeta apod.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Síť, informace, cestování, volný čas

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Vybírejte z kategorií cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Keywords:K, humor, Federace USA, Přehled zkratek a akronymů, Postav sněhuláka! Online hra ve vašem prohlížeči zdarma, Pozadí na PC, Staré hry online, Státní prapory všech zemí, Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám, počítače, Ilustrační obrázky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Zlínský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina apod.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Federace USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Severní Dakota, Washington, Kentucky, Aljaška, Massachusetts, Oregon, Illinois, Idaho, Ohio, New Jersey, Missouri, Arizona, Nebraska, Indiana, Connecticut, Georgie, Iowa, Severní Karolína, Vermont, New Hampshire, Maryland, Oklahoma, Wisconsin, Florida, Havaj, Louisiana atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak importovat, jak exportovat, čím zobrazit, kterak editovat, jak přehrát, jak otevřít, v čem spustit, jak spustit, jak vytvořit, jak konvertovat následující typy souborů: koncovky souborů, hudební audio soubory, konfigurační soubory, obrazy disků, dokumenty, systémové soubory, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, internet a web, písma, fonty, grafiku apod.

Klíčová slova: tipy, Životopisy osobností, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Všehochuť - např. wallpapery, velikonoční a vánoční omalovánky, školství, Stručný encyklopedický slovník, odkazy, Přání, přáníčka, blahopřání, webovky, Pozadí na PC, zábava, hyperlinky

Frky, anekdoty, kameňáky, vtípky, ftipy, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Frky, anekdoty, kameňáky, vtípky, ftipy, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O manželství, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, O mužích, Vtipy o cikánech, O škole, O ekonomech, O Windows, Vtipy o Bohu, O Slovácích, Vtipné hádanky, O důchodcích, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, O ženách, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech apod.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako rostliny, květiny, náboženství, hudba, hmyz, nápoje, Vánoce a Advent, láska, ptáci, nástroje a přístroje, halloween, ženy a dívky, zelenina, muži, přístroje, zvířata, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, mapy, sport, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, auta atd.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Klíčová slova: volný čas, K, zadarmo, Kam na výlet?, Online zeměpisné testy zdarma, PC tapety pro Windows, Staré hry online, Programování v Turbo Pascalu, Delphi, Nejhranější hry online, Super free web games zdarma, výukové pomůcky

Frky, anekdoty, kameňáky, vtípky, ftipy, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Frky, anekdoty, kameňáky, vtípky, ftipy, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O manželství, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, O mužích, Vtipy o cikánech, O škole, O ekonomech, O Windows, Vtipy o Bohu, O Slovácích, Vtipné hádanky, O důchodcích, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, O ženách, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech apod.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Staré hry online

Zahrajte si staré hry online . Naleznete zde Střílečky, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Animace, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Adventury, Postřehové hry, Bojové hry, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Logické hry, Sportovní hry, Hry pro děti a tak dále.

PC tapety pro Windows - tapety na plochu počítače

Oživte si plochu vašeho PC. PC tapety pro Windows. vhodné pro monitor, PC, notebook, mobilní telefon, obrazovka počítače, smartphone, počítač, tablet, mobil, displej, phablet a pro operační systémy Windows 98, Windows Server 2012, Windows 10 Mobile, Windows Me, Windows 95, Red Hat Linux, Windows NT, Java ME, Android, Microsoft Windows 8, Slackware. Pozadí na tablet jsou přehledně rozdělené do kategorií: operační systémy, Windows, zvířata, wallpapery, rostliny, sportovní pozadí, Roztomilá zvířátka, moře, oceány, pláže, letadla, motorky, motocykly, hudební tapety, voda a bubliny, příroda, krajina, noční města, květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, auta, budovy a stavby, hry a herní wallpapery. Vyberte si rozměr z 393x786, 1440x900, 750x1334, 360x720, širokoúhlé 1366x768, 2160x3840, 1440x2560, 1024x768, 800x1280, 1080x1800, 1536x2048, 2048x1080, 2560x1440, 1680x1050, 1024x600, 768x1024 atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, Online adventní magazín, Vlajky jednotlivých států USA, Životopisy osobností, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Syria, F, Přehled přípon a koncovek souborů, odkaz, Vánoční magazín, Nejlepší hry pro dívky, Vlajky měst a obcí České republiky, Narozeninová přání a přáníčka, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Modlitba: Pane Bože, letos jsi mi vzal mého oblíbeného zpěváka Michaela Jacksona, oblíbeného herce Patricka Swayzeho, oblíbeného člena Boyzone Stephena Gatelyho... Už jsem se ti zmínil, že můj oblíbený politik je Jiří Paroubek?

Nikdy nebuď první. Nikdy nebuď poslední. Nikdy se na nic nehlas dobrovolně.

„Kterou rukou si utíráš zadek, pravou nebo levou?“ „Levou.“ „Tak to já používám toaletní papír.“

Další odkazy:

Obrázek Zdravotní sestra
Tipy na zajímavé weby
Omalovánky zdarma
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Sarah Michelle Gellar
Odkazy na zajímavé weby
Vlajky, flags
Odkazy na užitečné webové stránky
Sexy Denise Richards
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Modelky a celebrity

Děkujeme vám za vaši návštěvu.