Tipy na zajímavé weby, hry i všeobecné informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Pak zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, významné osobnosti, světoví i domácí politici, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Miliardář, Státník, Prezidenti USA, Egypt, Scénárista, Stoletá válka, Archivář, Právník, Vojáci, Diplomat, Vůdce, Malíř, HIV pozitivní, Esejista, Slováci, Lord, Válka, První republika, Američan, New York Rangers, Druhá světová válka, Němci, ČSSD, Olympijští vítězové, Textař, Zpěvačka, Textařka, Mim, Trenérka, Sebevražda, Obchodník, Vrah, Básník, Itálie, Komunisté, Žijící apod.

Klíčová slova: humor, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Vlajky měst a obcí České republiky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Tapety, pozadí, wallpapers, Free game online hry, Staré hry online, Státní vlajky zemí, Chelsea Football Club, Biografie slavných osobností, Webové html5 hry zdarma, pro děti, zeměpis

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zákazové dopravní značení, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, výstražné značky, příkazové dopravní značky apod.

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy jižní Ameriky, země Afriky, evropské země a státy, země jižní Asie, Antarktidy, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země Severní Ameriky apod.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí atd.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj apod.

Keywords:Webové online testy zdarma, Přehled vlajek USA, Online hry pro děti zdarma, Online hry zdarma, Obrázek čokoládové vajíčko, odkaz, počítače, zajímavosti, Nigeria, Přehled vlajek USA, Přehled souborových přípon, zábava

Hry pro nejmenší online

Zkuste hry pro nejmenší online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Adventury, Strategické onlinovky, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Puzzle a skládačky, Auta a závodní, Střílecí hry, Omalovánky, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Vaření a smažení, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, Letecké simulátory, Hry s koňmi, online html5 hry, Hannah Montana apod.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Free game online hry

Příznivcům PC her doporučujeme free game online hry . Mj. na webu naleznete Oddechové hry, Hannah Montana, Arkády a plošinovky, Střílecí hry, Sportovní gamesy, online html5 hry, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventury, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi, Omalovánky, Oblíkačky, Puzzle a skládačky, Deskovky apod.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Vtipné texty, fórky, vtípky, vtipy, ftipy, frky

Chcete se pobavit? Vtipné texty, fórky, vtípky, vtipy, ftipy, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Windows, O gayích a homosexuálech, O manželství, Vtipy o cikánech, O Slovácích, Vtipy o policajtech, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, Frky o tchýních, O mužích, O Somálcích, Vtipy o doktorech, O škole, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, Vtipné hádanky apod.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, internet, výukové pomůcky, Grunge rock music, Super online flash hry, tipy, webovky, Chicago city, Stručný encyklopedický slovník, URL, webové stránky, Pozadí na PC ke stažení

Online hry pro děti zdarma

Vyzkoušejte online hry pro děti zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, strategické hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Logické, Relaxační onlinovky, Akční hry, Karetní hry, Bojové gamesy, Sportovní a tak podobně.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Pozadí na plochu počítače - pozadí na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na plochu počítače. vhodné pro mobilní telefon, tablet, displej, ultrabook, notebook, monitor, smartphone, phablet, PC, počítač, mobil a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Windows NT, Linux Xubuntu, Windows 98, OSX, FreeBSD, Chrome OS, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, Linux Mint, Microsoft Windows 8. Obrázky ke stažení jsou rozdělené kategorií: voda a bubliny, operační systémy, Windows, motorky, motocykly, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, 3D a Abstraktní, noční města, hry a herní wallpapery, příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, květiny, kytky, psi a štěňátka, zvířata, rostliny, sportovní pozadí, letadla, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie. Stahujte ve velikostech širokoúhlé 1366x768, 2560x1600, 2048x1536, 1152x864, hi res 2560x1920, 2560x1440, 320x568, Full HD 1080x1920, 1536x2048, 1280x768, 1600x2560, 2048x1080, 1152x768, 1600x900, 1024x768, 1280x800 atd.

Síť, hry i všeobecné informace

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj apod.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Staré hry online

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme staré hry online . Naleznete zde Karetní, Závodní, Strategie, Logické, Velikonoční hry, Sportovní, Vánoční online hry, Pro dívky, Klasické, Střílečky, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy a podobně.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Klíčová slova: Dopravní značení, internetové stránky, F, Country flags, V, Online zeměpisné testy zdarma, kuriozity, Tapety na plochu fraktály, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, zdroje informací, Ilustrační obrázky

Online hry pro děti zdarma

Vyzkoušejte online hry pro děti zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, strategické hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Logické, Relaxační onlinovky, Akční hry, Karetní hry, Bojové gamesy, Sportovní a tak podobně.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Pozadí na plochu počítače - pozadí na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na plochu počítače. vhodné pro mobilní telefon, tablet, displej, ultrabook, notebook, monitor, smartphone, phablet, PC, počítač, mobil a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Windows NT, Linux Xubuntu, Windows 98, OSX, FreeBSD, Chrome OS, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, Linux Mint, Microsoft Windows 8. Obrázky ke stažení jsou rozdělené kategorií: voda a bubliny, operační systémy, Windows, motorky, motocykly, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, 3D a Abstraktní, noční města, hry a herní wallpapery, příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, květiny, kytky, psi a štěňátka, zvířata, rostliny, sportovní pozadí, letadla, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie. Stahujte ve velikostech širokoúhlé 1366x768, 2560x1600, 2048x1536, 1152x864, hi res 2560x1920, 2560x1440, 320x568, Full HD 1080x1920, 1536x2048, 1280x768, 1600x2560, 2048x1080, 1152x768, 1600x900, 1024x768, 1280x800 atd.

Informace, hry i všeobecné informace

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Anekdoty, vtipy, fóry, fórky, kameňáky, ftipy

Chcete se uvolnit? Anekdoty, vtipy, fóry, fórky, kameňáky, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, O Němcích, O Windows, Vtipné hádanky, O Slovácích, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, O manželství, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, O Somálcích, Vtipy o cikánech, O ekonomech, Frky o tchýních, O mužích, Vtipy o policajtech, O škole apod.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako náboženství, nápoje, zvířata, květiny, stavby, věda, ženy a dívky, jídlo a nápoje, muži, sport, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje, přístroje, mapy, láska, hmyz, symboly, ptáci, hudba, ovoce, auta, osobnosti a lidé atd.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší online, doporučujeme, hyperlinky, Vlajky států světa, weby, Cameron Diaz, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, odkazy, zadarmo, Dopravní značení, Online testy zdarma bez registrace, zdarma, Penelope Cruz, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Atentát: Pane Paroubek, rychle, vstávejte!! Na pana prezidenta byl spáchán atentát!! - Cože?? Vono už je půl sedmý ?!?!

Khon: "Své nejmladší dceři dám 200 tisíc, prostřední 300 tisíc a nejstarší 500 tisíc." Roubíček: "A neráčej snad mít ještě nějakou starší?"

Telefonuje Klaus Zemanovi, ale ten právě není doma a ozve se záznamník: "Právě jste se dovolali k nejlepšímu a nejschopnějšímu politikovi této republiky!" - "To je zvláštní", říká si Klaus, "to jsem asi omylem vytočil svoje číslo".

Další odkazy:

Free style - volný styl
Naše tipy na zajímavé stránky
Madonna
Odkazy na partnerské weby
Přáníčka k narozeninám, ke svátku nebo ke sňatku
Tipy na užitečné weby
A.C. Milan
Doporučené internetové odkazy
Yasmine Bleeth
Zajímavé internetové odkazy
Přání, přáníčka, blahopřání

Děkujeme vám za vaši návštěvu.