Zajímavé odkazy, technika, kultura, volný čas

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Síť, technika, kultura, volný čas

Super free web games zdarma

Zahrajte si super free web games zdarma . Naleznete zde Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Pro dívky, Bojové online gamesy, Závodní, Logické, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Střílečky, Oddechové, Strategie, Klasické a podobně.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Akční hry, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Logické, Sportovní a tak podobně.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Textař, Miliardář, Imitátor, Český slavík, Druhá světová válka, Miliardáři, Zpěvačky, Florida Panthers, Generalissimus, Slovák, Zavražděn, Olympiáda, Češi, Válka, Masový vrah, Poslanec, Habsburkové, Faraon, Stoletá válka, Charta 77, Herečka, Svatý, Pop, Překladatel, Komunista, Poprava, KSČ, Američan, AIDS, Slováci, Křesťanství, Prezidenti USA, Slovenští prezidenti, Starověký Egypt, Poslanci, Sochař apod.

Klíčová slova: Online hry pro děti zdarma, Nejlepší školní testy a kvízy, tipy, Nejlepší zeměpisné kvízy, Hungary, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Slovník pojmů Co je to?, odkazy, FarmVille social network browser game, Ilustrační obrázky, Vlajky spojených států amerických, Super free web games zdarma, kuriozity

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako lékařství a medicína, sport, nápoje, politika, filozofie, rostliny, ekonomie a ekonomika, software, jídlo, počítače, kultura, materiály, bankovnictví, zkratky, matematika, technika, různé, cestování, internet, literatura, účetnictví, chemie, fyzika, nástroje atd.

Vlajky spojených států amerických

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Oklahoma, Iowa, Mississippi, Kansas, Pensylvánie, Louisiana, Severní Dakota, Západní Virginie, Nevada, Virginie, Utah, Maryland, Arkansas, Kentucky, Missouri, Wisconsin, Severní Karolína, Florida, Maine, Colorado, New Hampshire, Aljaška, Washington, Montana, Arizona, New Jersey atd.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Informace, technika, kultura, volný čas

Státní vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, Antarktidy, evropské země a státy, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země východní Asie, země jižní Asie, státy Střední Ameriky apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako hudební zkratky, měny, mezinárodní organizace, obecné zkratky, politické strany a hnutí, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, státy usa, okresy České republiky, vojenské hodnosti, země EU, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky apod.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Keywords:Full HD wallpapery ke stažení, odkaz, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, webovky, Luis Suárez, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, V, F, Vymalovánky k tisku, Biografie slavných osobností, Vše o Vánocích, M

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: psychologie, účetnictví, software, stavebnictví, bankovnictví, zkratky, nástroje, kultura, nemoce, ekonomie a ekonomika, český jazyk, školství, sport, náboženství a křesťanství, rostliny, fyzika, technika, různé, literatura, věda, filozofie, zločin a právo, chemie, latina atd.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, čím prohlížet, kterak editovat, v čem spustit, jak přehrát, jak převést, čím zobrazit, jak spustit, jak vytvořit, jak importovat, jak otevřít soubory následujících typů: internet a web, konfigurační soubory, dokumenty, grafiku, šablony dokumentů, hudební audio soubory, spustitelné soubory, obrazy disků, písma, fonty, video soubory, koncovky souborů, systémové soubory apod.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako smajlíci a emotikony, sport, ptáci, přístroje, květiny, hmyz, věda, muži, dopravní prostředky, láska, ženy a dívky, rostliny, nástroje a přístroje, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, náboženství, zvířata, ovoce, mapy, auta, stavby, nápoje, hudba atd.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Ftipy, fóry, anekdoty, fórky, kameňáky, frky

Zkuste vypnout! Ftipy, fóry, anekdoty, fórky, kameňáky, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, kameňáky, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, murphyho zákony, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, vtipné citáty apod.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako značky upravující přednost, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Moudrosti, výroky, hlášky, motta, aforismy, úsloví, myšlenky

Citáty slavných, Moudrosti, výroky, hlášky, motta, aforismy, úsloví, myšlenky, z kategorií citáty o zdraví, citáty o životě, citáty o zlu, citáty o bohu, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o smrti, citáty o rozumu, citáty o odvaze, citáty o penězích, přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o člověku, citáty o smutku, citáty o nenávisti, citáty o manželství, citáty o lásce, citáty o přátelství od různých známých osobností.

Klíčová slova: URL, počítače, Online adventní magazín, Filmy, natáčení, střih, volný čas, info, Databáze osobností Kdo je to?, O filmech Avatar 1 a 2, Hry pro nejmenší online, zadarmo, doporučujeme, Slovník pojmů Co je to?

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Pozadí na plochu počítače - pozadí na PC zdarma ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na plochu počítače. lze použít v obrazovka počítače, monitor, smartphone, PC, tablet, notebook, ultrabook, počítač, displej, mobil, phablet a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Windows Server 2012, Chrome OS, FreeBSD, OSX, Microsoft Windows Vista, Mac, Windows 10 Mobile, Android, SUSE Linux, Linux Mint. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, voda a bubliny, budovy a stavby, hudební tapety, motorky, motocykly, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, letadla, hry a herní wallpapery, noční města, zvířata, rostliny, jídlo a nápoje. Dostupné rozměry 360x760, 1440x960, 1440x900, 854x480, 2560x1440, 2560x1600, 393x786, hi res 2560x1920, 2048x1536, 1600x2560, 360x640, 1366x1024, 1680x1050, 1152x768, 2560x2048, 1920x1200 atd.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Klíčová slova: M, hyperlinky, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Turkmenistan, linky, cestování, Online hry zdarma, Visit New York city, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, zábava, Seznam zemí světa a jejich vlajky

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Afriky, země Severní Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země střední Asie, země jižní Asie, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky apod.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Full HD wallpapery ke stažení - wallpapers na PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Full HD wallpapery ke stažení. vhodné pro monitor, notebook, PC, mobil, smartphone, počítač, obrazovka počítače, displej, ultrabook, tablet, phablet a pro operační systémy Android, Linux Ubuntu, Linux Mint, Windows 7, Lubuntu, Apple iOS (iPhone), Mac, Slackware, Windows 10, Linux Fedora, OSX. Pozadí na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, fraktály, flóra, stromy, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, nature - příroda, motorky, armáda, válka, zbraně, ptáci, Formule 1, květiny, fantasy. Stahujte v rozlišení 1920x1280, 1280x1024, HD 1280x720, 1680x1050, 3200x1200, 1600x900, 1920x1200, 4800x1200, 1600x2560, 1080x1920, 750x1334, 1280x800, 1280x768, 1200x1920, 800x600, 2048x1536 atd.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, Skvělé hry online zdarma, internetové stránky, internet, F, Online hry zdarma, Dopravní značení, výukové pomůcky, Full HD wallpapers na PC, Městské a obecní prapory obcí ČR, Dopravní značení, zdroje informací, Omalovánky pro děti, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Bolest hlavy: Chlapa sužují obrovské bolesti hlavy. Podle lékaře je jedinou možností kastrace. Muž nejprve nesouhlasí, ale po čase se bolesti opravdu nedají snést, a tak svolí. Po operaci mu lékař radí, aby začal nový život, úplně znova. Tak muž jde do obchodu s oblečením, že začne nový život v úplně novém oblečení. Vejde do obchodu a vyřkne přání, že chce kompletně nové oblečení. Prodavač říká : "Dobře, řekl bych, že potřebujete košili velikost 45 okolo krku, sako velikost 56 a boty tak 10" Chlap se diví, jak to prodavač pozná, a ten mu vysvětlí, že po těch letech v obchodu ..... Prodavač pokračuje: "No a slipy potřebujete velikost 36" Chlap na to: "Tak to jste se poprvé zmýlil, mám velikost 34" "Ne ne, opravdu, dejte na mně, vaše velikost je 36" "No nevím, ale celý život nosím 34, tak teď si koupím zase 34" "Jak chcete, ale když je budete nosit, budete mít přiskřípnutý koule a z toho vás bude pekelně bolet hlava."

Ten, kdo vymyslel práci, by ji taky měl naučit onanovat, aby se udělala sama.

Najvšestrannejšie zviera je muž, pretože: - keď je zaľúbený, je somár - keď sa ožení je vôl - keď sa neožení, je osamelý vlk - keď podvedie manželku, je neverný pes - keď ho podvedie manželka, je paroháč - keď sa znovu ožení, tak sa to nedá porovnať s ničím, lebo také sprosté zviera na svete neexistuje!

Další odkazy:

Co je to GFE?
Doporučené odkazy
Greenland
Linky na partnerské weby
Antistresové omalovánky pro dospělé
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Biblické omalovánky k tisku
Odkazy na partnerské weby
Omalovánky pro děti
Partnerské internetové stránky
Country flags

Děkujeme vám za vaši návštěvu.